Цікаво про погоду

Цікаве про погоду Погода і здоров'я: стережіться застуд

З 28 по 30 жовтня в більшості регіонів України очікується динамічна і некомфортна для здоров'я погода.

28 Жовтня 2010 06:26
Цікаве про погоду Погодні катаклізми цього літа. Причини

Потопи, пожежі, посуха, танення льоду - це все наслідки зміни клімату! Британський кліматолог Пітер Скотт, стверджує, «що годі втрачати час, треба готуватися до протистояння глобальному потеплінню».

27 Жовтня 2010 17:07
Цікаве про погоду Убивча повінь у Таїланді: 56 загиблих

Вже два тижні Таїланд тоне. У деяких регіонах на північному сході країни повінь убила щонайменше 56 осіб.

27 Жовтня 2010 16:15
Цікаве про погоду Землетруси, цунамі і виверження вулкану в Індонезії: жертв все більше

13 людей загинули в Індонезії в результаті виверження вулкану Мерапі на острові Ява. Цунамі після землетрусу забрало 113 життів.

27 Жовтня 2010 06:45
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: холоди вдарять по нервах

З 27 по 29 жовтня в більшості регіонів України очікується динамічна і некомфортна для здоров'я погода.

27 Жовтня 2010 06:15
Цікаве про погоду Чому восени листя змінюють свій колір?

Всі ми кожен рік в середині осені спостерігаємо прекрасний колірний спектакль опадаючого листя, але навряд чи хто-небудь замислився над тим, чому це відбувається і з чим це пов'язано.

26 Жовтня 2010 17:14
Цікаве про погоду Землетруси і цунамі в Індонезії вбили 23 людини

Жертвами землетрусу і цунамі в Індонезії стали 23 людини, ще 167 осіб вважаються зниклими без вісти.

26 Жовтня 2010 16:52
Цікаве про погоду Потужний торнадо зруйнував Техас

В американському Техасі усувають наслідки потужного торнадо. Від розгулу стихії постраждали 4 людини. Всі вони госпіталізовані.

26 Жовтня 2010 16:38
Цікаве про погоду Погода у домі з "Чисто news"

Якщо у вас чисто на всі 100 000, то й погода в домі завжди буде відмінною!

26 Жовтня 2010 13:52
Цікаве про погоду Два найпотужніших землетруси потрясли Індонезію

В Індонезії в районі острова Суматра за останню добу сталися два потужні землетруси, силою 7,5 і 6,1 балів за шкалою Ріхтера.

26 Жовтня 2010 06:27

Відео

Послуги

Правова інформація