Цікаво про погоду

Цікаве про погоду Погода і здоров'я: навалиться втома

З 7 по 9 липня мешканців України, як і раніше, очікує малокомфортна для самопочуття людини погода.Негода в країні забирає здоров'я в українців.

7 Липня 2011 06:01
Цікаве про погоду Фото-факт. Шедевральні пейзажі ловця негоди

Британський фотограф Кріс Датсон великий шанувальник фотопейзажі. Найбільше його цікавлять пейзажі, в яких більше дощу, ніж сонця - саме такі фото неперевершено робить Кріс.

6 Липня 2011 18:53
Цікаве про погоду З водного полону в Китаї людей врятував екскаватор (фото, відео)

Неймовірно! Ківш екскаватора став рятувальником для людей, які опинились у полоні повені в Китаї.

6 Липня 2011 15:07
Цікаве про погоду Небувалий холод вбив 35 людей в Болівії (фото, відео)

Погодна аномалія! Небачений в Болівії холод вбив 35 місцевих жителів. І на цьому погода явно не зупиниться - метеорологи пророкують нове похолодання ...

6 Липня 2011 06:16
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: полонять головні болі і мігрені

З 6 по 8 липня мешканців України, як і раніше, очікує малокомфортна для самопочуття людини погода. Негода продовжує псувати здоров'я українцям.

6 Липня 2011 06:01
Цікаве про погоду Диво! Феноменальне прибережне капучино (фото, відео)

Прибережний капучино або Cappuccino Coast - це природний феномен, який трапляється вкрай рідко. Цього разу пощастило спробувати прибережного капучино місту Кейптаун або вірніше, його узбережжю.

5 Липня 2011 18:42
Жителі Польщі налякані некерованою водою (фото, відео)
Цікаве про погоду Жителі Польщі налякані некерованою водою (фото, відео)

Висока вода продовжує свій

5 Липня 2011 18:08
Цікаве про погоду У Кенії блискавка погубила 7 дітей і матір (відео)

У Кенії блискавка вбила цілу сім'ю. Під час нічної грози вона потрапила в одну з хатин в селищі на сході країни. Будинок миттєво спалахнув...

5 Липня 2011 06:16
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: стежимо за серцем і тиском

З 5 по 7 липня мешканців України, як і раніше, очікує малокомфортна для самопочуття людини погода. Негода дуже погано впливає на здоров'я ..

5 Липня 2011 06:01
Цікаве про погоду Відео-факт. У Чилі стартував лижний сезон

У Чилі почався лижний сезон. Тисячі туристів прибувають на курорт Ель-Колорадо, який розташований на висоті 2 тисячі 300 метрів в Андах.

4 Липня 2011 17:57

Відео

Послуги

Правова інформація