Цікаво про погоду

Цікаве про погоду Відео-факт. На Барселону налетів тайфун

Потужний тайфун нашкодив у Барселоні. Ураган приніс з собою сильний вітер і рясні зливи ...

2 Серпня 2011 18:24
Погода в Україні Сезон відпусток. Так чого ж боятися на пляжі?

Пляжний сезон у розпалі і, швидше за все, ви теж незабаром поповните лави відпочиваючих. А чого ви чекаєте від пляжного відпочинку? Красивого рівного загару або нових, цікавих знайомств?

2 Серпня 2011 14:04
Цікаве про погоду Багдад розжарився до +51 (відео)

Температура повітря в Багдаді досягла 51 градуса за Цельсієм. Від спеки іракці рятуються хто як може...

2 Серпня 2011 08:43
Цікаве про погоду Шторм "Нок-Тен" захоплює нові території (відео)

Країни Тихого океану потрапили під удар потужного тропічного циклону "Нок-Тен". Вже більше тижня Азія потерпає від розгулу смертельної стихії.

2 Серпня 2011 07:30
Цікаве про погоду Відео-факт. Венера - ранкова зірка

Венера - третє за яскравістю світило на небосхилі після Сонця і Місяця. Побачити цю планету легше вранці і ввечері. Саме тому Венеру ще називають ранковою або вечірньою зіркою.

1 Серпня 2011 18:42
Цікаве про погоду Негода в Росії: смерч, пожежі і музей льоду (відео)

Росія в полоні природних катаклізмів. Країна охоплена рекордними лісовими пожежами, зламана убивчим смерчем, виснажена нестерпною спекою.

1 Серпня 2011 16:15
Цікаве про погоду Потужний землетрус потрусив Японію

Потужний землетрус магнітудою в 6,4 бали за шкалою Ріхтера стався в північно-східній частині Японії. Поштовхи відчувались у Токіо...

1 Серпня 2011 08:42
Цікаве про погоду Відео-факт. Невгамовна Етна знову розхвилювалась

Вулкан Етна на італійському острові Сицилія восьмий раз з початку цього року відновила активність. Вулкан димить, шумить, трясе землю і вивергає лаву ...

1 Серпня 2011 08:21
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: полонять мігрені

C 1 по 3 серпня жителів практично всіх регіонів України очікує контрастна малокомфортна погода.

1 Серпня 2011 07:56
Цікаве про погоду Треба ж! Французи обирають відпочинок у готелях-гніздах (відео)

Відпочинок для цінителів природи на двадцятиметровій висоті. Все більше французів проводять відпустки в незвичайних готелях, які розташовані прямо на деревьх.

29 Липня 2011 16:21

Відео

Послуги

Правова інформація