Цікаво про погоду

Цікаве про погоду Відео-факт! Вулкана Етна на Сицилії дає жару!

В Італії на острові Сицилія активність вулкана Етна різко зросла. Відбуваються потужні виверження попелу і лави.

30 Вересня 2011 10:33
Цікаве про погоду ФОТО-факт. У Латвії засяяли небеса!

Сьогодні рано вранці жителі Латвії могли спостерігати неповторне і чарівне явище. Там небо осяяло Північне сяйво!

29 Вересня 2011 19:26
Цікаве про погоду Канари на нервах: давлять погодні катаклізми (фото, відео)

Сейсмологи попереджають: на Канарах в самий найближчий час очікуються потужний землетрус і виверження вулкана на найменшому з Канарських островів - острові Ієрро.

29 Вересня 2011 17:10
Цікаве про погоду ФОТО-факт! Річка в Уельсі раптово стала помаранчевою

Житель уельського села Абергарвед Лі Джеффорд саме сидів зі своєю вудкою біля річки Ніт, як раптово зазвичай дуже прозора вода в річці стала помаранчевою.

29 Вересня 2011 13:50
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: здаватимуть нерви

C 29 вересня по 1 жовтня жителів України як і раніше очікує динамічна і більшою мірою малокомфортна погода.

29 Вересня 2011 11:19
Цікаве про погоду Павутина зробить шкіру людей куленепробивною (фото, відео)

Неймовірно, але факт! Вчені створили куленепробивний матеріал з людської шкіри і павутини.

28 Вересня 2011 20:50
Цікаве про погоду У Бразилії вирують лісові пожежі (відео)

Лісові пожежі вирують на південному сході Бразилії. Неприборканий вогонь охопив 80% території заповідника Серра до Рола Мока.

28 Вересня 2011 18:23
Цікаве про погоду Підземні поштовхи потрясли Грузію (відео)

У Грузії у вівторок 27 вересня було зафіксовано землетрус магнітудою 4,5 балів за шкалою Ріхтера.

28 Вересня 2011 15:09
Цікаве про погоду 16 життів забрав тайфун "Несат" на Філіппінах (фото, відео)

Щонайменше 16 людей загинули від розгулу потужного тайфуну "Несат", що обрушився на північні райони Філіппін.

28 Вересня 2011 10:24
Цікаве про погоду Погода і здоров'я: віруси не дрімають

C 28 і 30 вересня мешканців України очікує динамічна і малокомфортна погода, яка супроводжуватиметься суттєвими температурними і баричним перепадами, а також холодними дощами.

28 Вересня 2011 09:46

Відео

Послуги

Правова інформація